foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

15 marca byl Dniem Kobiet w naszym gimnazjum. Plec meska w osobach Rafal Czernecki (klasa I), Bacela Wojciech (klasa II) i Dela Patryk (klasa III) przygotowala rózne teksty  o paniach. Dwaj koledzy: Patryk Kolodziej i Patryk Stachura zatanczyli taniec dedykowany plci pieknej. Wszystkim szczególnie spodobal sie utwór satyryczny opowiadajacy o mezczyznie, któremu przyszlo rzadzic domem pod nieobecnosc malzonki. Bylo duzo smiechu, bo co tez mu sie przydarzylo. Zaczelo sie dostojnie, a skonczylo niemal tragedia. Puenta? Swiat nie moze istniec bez kobiet!!!!

Nasi mezczyzni zlozyli wszystkim paniom zyczenia, a ten dzien w szkole byl dniem usmiechu.

 

Galeria zdjec

 

Contribute!
Books!
Shop!